Firma INTERDIGITAL powstała w 2004 roku jako dystrybutor elektroniki importowanej z USA. Posiadając doświadczenie w imporcie również z Tajwanu i Chin skoncentrowaliśmy uwagę na produktach z segmentów car audio & multimedia, elektroniki samochodowej, samochodowego sprzętu chłodniczego, monitoringu. Starannie selekcjonujemy produkty wprowadzane do oferty jak i fabryki pracujące na nasze zlecenie. Działamy na rynkach Polski, Niemiec, Czech, Rosji, Litwy, Białorusi, Ukrainy. Dbamy o najwyższą jakość przy zachowaniu rozsądnej ceny towarów. Dwuetapowa kontrola jakości obejmuje >90% produktów w naszej ofercie. Autorski system informatyczny śledzi wskaźniki usterkowości, a nasz zespół elektroników aktywnie wpływa na zmiany konstrukcyjne produktów. W efekcie oferujemy aż do  30 miesięcy gwarancji.
Posiadamy w ofercie >400 innowacyjnych produktów. Jako jedna z nielicznych firm w branży oferujemy naszym stałym klientom: możliwość zwrotów* oraz wymian* towaru nieużywanego, błyskawiczne dostawy, terminy płatności, dostawy produktów na specjalne zamówienia. Elastycznie i szybko reagujemy na specyficzne potrzeby klienta. Zapewniamy ciągłą dostępność towarów na magazynie oraz profesjonalny serwis techniczny obsługiwany przez system informatyczny oraz wykwalifikowanych elektroników. Nasz Dział IT oferuje nowoczesne narzędzia informatyczne dla sklepów internetowych, ułatwiające wprowadzanie on-line produktów z naszej oferty.
Nieustannie śledzimy rynki zagraniczne i wprowadzamy do oferty nowości. Prowadzimy na wyłączność dystrybucję produktów marki  nvox.  Dostarczyliśmy monitory reklamowe specjalnie zaprojektowane dla ponad 600 salonów sieci PLAY w całej Polsce, monitory dotykowe do wysokotechnologicznych przemysłowych mikroskopów renomowanej firmy OXFORD DIFFRACTION, matryce LCD przygotowane do zabudowy w 400 stojakach reklamowych firmy SOFTCOM, zaopatrujemy większość polskich firm budujących luksusowe łodzie i jachty, jak np. YACHT HORNET i BALT YACHT oraz wyposażających i modyfikujących busy, autokary, kampery, samochody specjalne. Współpracujemy z większością warsztatów car audio & multimedia na terenie Polski i nie tylko, np. sieć Centrum Car Audio T. Olejnik, VIP AUDIO i wiele innych.
Firma dynamicznie się rozwija wraz z liczną grupą stałych klientów. W celu lepszego wsparcia partnerów i stałych klientów dział serwisu technicznego obsługuje firmy partnerskie w sposób priorytetowy. Nasz dział IT stale pracuje nad rozwojem własnych systemów zarządzania sprzedażą, jakością, relacjami z klientem oraz serwisem technicznym. Priorytetem jest dla nas ciągle rosnąca jakość produktów, obsługi sprzedażowej oraz posprzedażowej. Serdecznie zapraszamy do współpracy.
* na warunkach szczegółowo opisanych w dziale Dla Partnerów.
Windykacja i ubezpieczenie należności.
Euler Hermes Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 50 B
02-672 Warszawa
tel. +48 22 385 46 55
info@eulerhermes.pl
www.eulerhermes.pl

Elektronika samochodowa, car multimedia, monitory zagłówkowe i podsufitowe, stacje multimedialne, nawigacja dedykowana do wielu marek samochodów
www.nvox.pl
Przesyłki kurierskie
General Logistics Systems Poland Sp. z o.o.
ul. Tęczowa 10, Głuchowo
62-052 Komorniki
Infolinia: 804 262 262
+48 46 814 82 20
www.gls-group.eu
Transport międzynarodowy
ul. Hutnicza 36, 81-061 Gdynia
Infolinia:
800-151-057
www.dbschenker.pl
nvox_active.pngnaviheaven_active.pngaudiosonic_active.pngtristar_active.pngbrixton_active.pngcampart_active.pngteac_active.pngwaeco-logo.pngcarpower-logo.pngNakamichiLogo.pngdometic-logo.pngmidland-logo.pngpresident-logo.pngjbl-logo.pnghertz-logo.pngpioneer logo--2.png